Já ho prostě MILUJU ♥
Řikejte si co chcete!

5.díl Catherine her strange life

9. january 2012 at 22:15 | >Smrdutá Žumpa< |  Story.

Cathy se probudila a byla v koupelně.. byla celá bílá a vana byla celá od krve. V rohu ležel Dave. ,,Dave!" křikla Cathy a hned se k němu vrhla. ,,Dave! Vzbuď se.. prosím.." šeptala Cathy Daveovi do ucha. Dave se začal hýbat a hekat. ,,Bože.. kde jsme?" zeptal se Dave a koukal kolem sebe. Také si všimnul a zděsil se vany od krve. ,,Já sama nevim ale pamatuju si jak tě vedli dva kluci. Mě potom chytli za krk a ani nevim proč jsem to přežila.." povídala Cathy při tom si šáhla na krk. Ucítila jemnou rýhu. Trochu se lekla co to tam má ale potom jí to bylo jedno, protože se spíše starala o to jak se dostanou ven. ,,Cože?! Tak to jsou tihle kreténi! Zabiju je!" křičel Dave a ani na něm už nebyla známka toho, že mu bylo špatně. Bušel na dvěře ale stejně marně. ,,Prosim tě! Uklidni se.." sklidňovala Cathy Dava. Dave se otočil a objal jí. ,,Ty ty kluky znáš?" zeptala se Cathy. ,,No jasně.. chodili k nám do školy. Museli je vyhodit, protože nám tam zabili málem jednu holku. Já jsem byl mezi těma co se tý holce snažili pomoct a tak se mi snažej ublížit.. a nebo tobě, protože vědi, že mi na tobě záleží." řekl Dave a sedl si na zem.
Najednou se vyrazily dveře a vnich stál jeden z chlapců. ,,Hej ty! Dívenko.. pojď sem!" zaječel kluk a natáhl ruku ke Catherine. ,,Ne! Nejdu nikam..!" bránila se Cathy a natahovala ruce před sebe. ,,Tak ty nám budeš odporovat?! Tím větší bude trest!" řekl chlapec a vzal Cathy za ruku. Dave ji chtěl ubránit ale věděl, že je nepřepere. Cathy křičela a snažila se vytrhnou z pevného stisknutí chapce ale marně. ,,Sedni si sem!" rozkázal chlapec a ukázal na židli, která měla před sebou stůl. ,,Co po mě sakra chcete?!" křičela dívka. ,,Jen si vemež tento nůž a podřízneš si ruku.. toť pro dnešek vše!" řekl chlapec s blonďatými vlasy a zaječel na kámoše: ,,Pojď se kouknout Johne na tu dívčinu!" ,,Jasný.. jdu." odpověděl John.
,,Já to nebudu dělat!" bránila se Cathy. ,,Tak dobře.. řekla sis o to! Vstaň! a vslíkni si to tryčko!" rozkázal Blonďák. Cathy se nechtěla podřezávat a tak si teda sundala tryčko. ,,Teď kalhoty a botky.." pokračoval ale tentokrát John. Chudák Catherine byla jen v podprsence a v kalhotkách. John šel na řadu jako první. Sundal si kalhoty a řek: ,,Tak dělej! Snad víš co máš dělat!"
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Nicole | Web | 10. january 2012 at 16:42 | React

:-O Tak to je dost drsný !

2 Ketie. | 10. january 2012 at 17:57 | React

Krutopřísnéé .. ^^ Sakra neskutečně zajímavá story,radši bych mu .... než abych si podřízla ruku .. :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement