Já ho prostě MILUJU ♥
Řikejte si co chcete!

Serou mě všichni a všechno..

9. january 2012 at 19:08 | >Smrdutá Žumpa< |  Nasty Life
Ve škole je mi divně.. jedné holce bylo ,,špatně" a tak se kolem ní všichni točili. Když je něco mě tak nikdo ani neťukne!
Jsem tak hrozná?! Hráli jsme s klukama páku.. a dva jsem srazila! a oni hned, že jsem píča? No co to je za hovada!
Serou mě.. nemám co k těm kreténům co říct. Jsou to pojebanci, kteří ani nevědi jaký to je být tou hnusnou. Vadí snad někomu, že se chovám jako kluk? Že se tak oblíkám? No tyvole! Učitelka na AJ na mě hází tak hnusný pohledy,, že by se z toho člověk posral.. a zítra jí máme. Zajebanou krávu.. je na mě hnusná, zasedlá.. píča.
Chce se mi do breku když si uvědomim, že mám jen 1 kamarádku a jednoho člověka, kterému se můžu svěřit. Asi vám to bude připadat úchylný ale je to učitelka na češtinu. Je hodná a skoro jako já. Hubená černovláska.. :)
Jo a pardon! Mám ještě někoho a t je pes Audrey. Mooje milovaná psice Audrey. Spinká mi na noze.. má tak roztomilí ouška! ♥ Je úžasná! :) Bez ní bych tu něbyla, vždy když je mi špatně [duševně] tak ke mě příde a začne mi olizovat obličej a ruce. potom si na mě lehne a spinká♥ :) roztomilé a velmi milé na to, že je to pes! :)
Každý den jen koukám do učebnice a ani se nebavim.. jen poslouchám jak se všichny pomlouvají a ani o tom nevědí.
Teda možná jo ale je jim to šumák!
Já nechi zítřek!! KURVA.. máme AJ.. bléé! Máme tu blonďatou, hnusnou, bezcitnou, bez vkusu, bez humoru učitelku.
Sere mě! co mám dělat sakra.. nevíte? Nemůžu jí nadávat [bohužel]. Jelikož je na mě zasedlá tak bych mohlá mít 2 z chování..
6664087133_08f386a280_large
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Brooke. | Web | 9. january 2012 at 19:31 | React

Já jsem taky taková víc klukovská. Mám spoustu kamarádů kluků a dvě kamarádky holky :D Takže nejsi sama;) Oblíkám se..no, nevím, nedokážu se sama zhodnotit:D ale líbí se mi ty fotky, co tu dáváš a jsem rockerka, přestože se až tak neoblíkám.. to je popletený :P
Já zato nesnáším úču z matiky+naši třídní v jednom. Když jsem měla 1, tak byla milá, ale jak jsem jela na 3, je hnusná, protivná a blbá-v nouzi poznáš "přítele" :X Bohužel pejska nemám :( Mám jen svůj deník :D

2 Ketie. | 9. january 2012 at 21:15 | React

Nelámej si s tím hlavu. ! Znám jak se cítíš. Tímhle jsem si taky prošla. Neboj bude dobrý ;-) Pejsek? Někdy lepší jak nejlepší přítel! Pes ti rozumí víc jak nikdo! :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement