Já ho prostě MILUJU ♥
Řikejte si co chcete!

Radši budu ve škole, než tvrdnout doma jak debil!

28. february 2012 at 12:24 | >Smrdutá Žumpa< |  Nasty Life
9713_5048_large
Helou máj čild^^
Jak vidíte čas ve, které píšu tento článek je divný.. bolí mě v krku. Popravdě řečeno, chodila bych do školy, místo
toho se nudit a ležet doma jako nějakej chcípák! no hraju pár her, jsem na FB-tam nikdo neni :D-jsem na blogu.cz... prostě nemoc jak má být! Když jsem čekala včera kdo se první objeví na FB učekala jsem se k smrti.. nebyl tam nikdo do tří. Teda až na jednoho.. sice toho <3 kluka nemám mezi přátelema, ale psali jsem si přes zprávy.. (asi je blbej, protože si mě nepřidal!) on psal z mobilu a tak byl 'neviditelný'. Když jsme si tak psali^^ poprvéé, tak jsem zjistila, že neni takovej 'chajzl' jako každý řiká.. je v pohodě. Třeba když se s nim více sblížim, uvidim jak to dopadne. Byl to nejhezčí rohovor s někým na facebooku.. fákt alé! ;)
Momentálně ležim v posteli a čtu si knihu.. knihy miluju <3 je to divný, ale když se nudim tak proč ne. Při tom píšu na blog. asi jste si všimli, že mezi affs mi zbyli jen tři.. ano je to tak. Někteří už mě nezajímali a já je. někteří blog definitivně zrušili. aspoň se nám to vyprázdnilo! Udělám nový náběr, ale budu velice vybíravá!
_____________________________________________________________________

yeah! Pejsek mě hřeje na nohou♥ :D spinká^^ miluju jí <3 Možná vám sem někdy hodim fotku mého pejská Audrey, ale neslibuju! Nemám vlastní foťák a ten společnej jsem skoro zkurvila! :D no, co se dá dělat..
Už je půl jedné a tak musim čekat necelé dvě hodiny než se někdo odhodlá jít na ten zjebanej FB! ;)
Tento článek bude brzy u konce a tak se s vámi rozloučím a držte mi palce ať už se brzo uzdravim! KURVa fix... :D

Nachlazená Žumpa <3

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama